O NáS

Jiangmen highwin enterprise ltd. Je profesionální výrobce a soustředí se na aplikace kávy a čaje s 25 letými zkušenostmi, s kombinací zkušeného prodejního týmu, výrobního vývoje inženýrského týmu, operačního týmu, obalového návrhu, přepravy. naše široká obchodní oblast pokrývá francouzské tisk, moka pot, čajovník, mléčný džbán, mléčný mrazek, kávový mletí, kávový kanvičník, nalít přes kávovar, Canister, mixing bowl etc. highwin se stala důvěryhodným dodavatelem pro zákazníky z evropy, severní ameriky a dalších zákazníků po celém světě. Vybudovali jsme silné vztahy s zákazníky v zámoří, vytvořili jsme zdravý a účinný řídící systém a známé know-how pro různé zákazníky, které pomáhají zajistit a nabízet stabilní kvalitu našim zákazníkům.

zobrazit více

NOVINářSTVí

Zvýšit svůj čaj zážitek se stylovým jednorázovým čařem

Obsah: 1. úvod: zvýšit své čaové zkušenosti s jedinou stěnou čaje 2. pochopit výhody jedné stěny čaje 3. jak si vybrat správný jednorázový čaj 5. zkoumání různých odrůd čaje a jejich jedinečných způsobů vaření 6. zvyšování své čaje s infuzí a směsí 7.

2023-09-13 zobrazit více

Úloha a význam brýle na kávu

Úvod do úlohy mlynku na kávu v procesu výroby kávy, jeho dopad na chuť kávy a důvod, proč je mlynka kritickým nástrojem pro přípravu kávy.

2023-09-09 zobrazit více

Jak choos dobrý francouzský tiskový kávovar

Francouzská tisk, také známá jako tiskový hrnec nebo pístací hrnec, je oblíbenou metodou vaření pro milovníky kávy po celém světě. Here are some tips on how to choose a good french press coffee maker:

2023-09-02 zobrazit více

Objevte přínosy 5 ks francouzské tiskové kávovar set

Francouzská tisková metoda vaření kávy získala popularitu mezi nadšencemi po celém světě. Nabízí jedinečný způsob, jak extrahovat plnou chuť a vůni kávových zrn, což vede k bohaté a robustní šálku joe. Here are a few reasons why the 5pcs french press coffee maker set is a must-have for coffee enthusiasts: 1. superior flavor extraction: unlike traditional drip coffee makers, a french pre

2023-08-07 zobrazit více

Zvýšit své kávové zkušenosti s naší 5 ks francouzské tiskové kávovar set: the ultimate guide

2023-08-07 zobrazit více

Nerezová ocelová dvojitá stěna francouzský lis

Představte si naši francouzskou tisku z nerezavějící oceli s dvojitým stěnem-konečný společník na pivovarství v kávě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2023-07-22 zobrazit více

Výhody sady klipů na tašky 4 ks.-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. keep food fresh: bag clips help to seal bags and containers, preventing air from entering and food from spoiling. S 4 ks sáček klipy sady, budete mít správnou velikost klipu pro všechny vaše skladování potřeby, takže vaše jídlo zůstane čerstvé a chutné.

2023-07-18 zobrazit více

Elektrická hliníková slučka na kávu

Elektrická hliníková slučka na kávu

2023-05-25 zobrazit více

zobrazit více