PAR 

Jiangmen highwin enterprise ltd. Ir profesionāls ražotājs un koncentrējas uz kafijas un tējas virtuves lietojumprogrammām ar 25 gadu pieredzi, ar pieredzējušu pārdošanas komandu, produktu izstrādāšanas inženieru komandu, operāciju komandu, iepakojuma dizainu, piegādi. mūsu plašā biznesa apjoma aptver franču preses, moka pot, tējkanna, piena kanna, piena frother, kafijas dzirnaviņas, kafijas tējkanna, pour over kafijas aparāts, Canister, maisīšanas bļoda uc highwin ir kļuvis uzticams piegādātājs klientiem no eiropas, ziemeļamerikas un citiem klientiem visā pasaulē. Mēs esam izveidojuši spēcīgas attiecības ar aizjūras klientiem, mēs esam izveidojuši veselīgu un efektīvu vadības sistēmu, un iepazīšanās know-how dažādiem klientiem, kas palīdz nodrošināt un piedāvāt stabilu kvalitāti mūsu klientiem.

skatīt vairāk

NEWS

Saturs: 1. ievads: paaugstināt savu tējas pieredzi ar vienu sienu tējas podu 2. izpratne par vienu sienu tējas podu priekšrocībām 3. kā izvēlēties pareizo vienas sienas tēju 5. izpētot dažādas tējas šķirnes un to unikālās alus metodes 6. uzlabojot savu tējas pieredzi ar infūzijām un maisījumiem 7.

2023-09-13 skatīt vairāk

Kafijas dzirnaviņas loma un nozīme

Ievads kafijas dzirnaviņas lomā kafijas pagatavošanas procesā, tās ietekme uz kafijas garšu un iemesls, kāpēc dzirnaviņas ir kritisks rīks kafijas pagatavošanai.

2023-09-09 skatīt vairāk

Kā choos labs franču preses kafijas automāts

Franču prese, pazīstama arī kā preses katls vai piestātņu katls, ir populārs alus metode kafijas mīļotājiem visā pasaulē. Šeit ir daži padomi, kā izvēlēties labu franču preses kafijas automātu:

2023-09-02 skatīt vairāk

Atklājiet 5 gab franču preses kafijas aparāta komplekta priekšrocības

Franču preses metode kafijas pagatavošanai ir ieguvusi popularitāti entuziastu vidū visā pasaulē. Tas piedāvā unikālu veidu, kā iegūt pilnu garšu un aromātu kafijas pupiņas, kā rezultātā bagātīgs un spēcīgs kauss džo. Šeit ir daži iemesli, kāpēc 5 gab franču preses kafijas aparāta komplekts ir obligāts kafijas entuziastiem: 1. superior garšas ekstrakcija: atšķirībā no tradicionālajām pilienveida kafijas mašīnām, franču pre

2023-08-07 skatīt vairāk

Uzlabot savu kafijas pieredzi ar mūsu 5 gab franču preses kafijas aparāta komplekts: ultimate guide

2023-08-07 skatīt vairāk

Nerūsējošā tērauda dubultā sienas franču preses

Ieviešot mūsu nerūsējošā tērauda dubultā sienas franču preses-galīgā kafijas alus pavadonis

2023-07-22 skatīt vairāk

Priekšrocības 4pc somas klipu komplekts

1. keep pārtikas svaiga: maisiņu klipi palīdz aizzīmogot maisiņus un konteinerus, novēršot gaisa iekļūšanu un pārtikas sabojāšanos. Ar 4pc somas klipu komplektu, jums būs piemērots izmērs klipu visiem jūsu uzglabāšanas vajadzībām, nodrošinot, ka jūsu ēdiens paliek svaigs un garšīgs.

2023-07-18 skatīt vairāk

Elektriskā alumīnija sakausējuma kafijas dzirnaviņas

Elektriskā alumīnija sakausējuma kafijas dzirnaviņas

2023-05-25 skatīt vairāk

skatīt vairāk