O NÁS

Jiangmen highwin enterprise ltd. Je profesionálny výrobca a sústreďuje sa na aplikácie na kávu a čajové kuchyne s 25 ročnou skúsenosťou, s kombináciou skúseného predajného tímu, výrobného vývoja inžinierskeho tímu, operačného tímu, dizajnu obalov, lodnej dopravy. naša široká obchodná pôsobnosť pokrýva francúzsku tlač, moka pot, čajový džbán, mliečny džbán, mrazu, kávový mlynček, kávový kanvica, nalejte kávovar, Nádoba, miešanie miska atď highwin sa stal dôveryhodným dodávateľom pre zákazníkov z európy, severnej ameriky a ďalších zákazníkov po celom svete. Vybudovali sme silné vzťahy s zákazníkmi v zámorí, vytvorili sme zdravý a efektívny systém riadenia a oboznámenie know-how pre rôznych zákazníkov, ktoré pomáhajú zabezpečiť a ponúknuť stabilnú kvalitu pre našich zákazníkov.

vidieť viac

Správy

Obsah: 1. úvod: povýšiť svoje čaj skúsenosti s jedinou stenou tea pot 2. pochopenie výhod jednej steny tea pot 3. ako si vybrať správny single wall tea Pot 4. umenie varenia čaju s jednorazovým čajovým hrncom 5. preskúmanie rôznych odrodov čaju a ich unikátnych metód varenia 6. zlepšenie vášho čajového zážitku s infúziami a zmesami 7.

2023-09-13 vidieť viac

Úloha a význam brúsky na kávu

Úvod do úlohy mlyna kávy v procese na výrobu kávy, jeho vplyv na chuť kávy a dôvod, prečo mlynček je kritickým nástrojom na prípravu kávy.

2023-09-09 vidieť viac

Ako choos dobrý francúzsky press kávovar

French press, tiež známy ako press pot alebo písací hrniec, je populárna metóda varenia pre milovníkov kávy po celom svete. Tu je niekoľko tipov, ako si vybrať dobrý francúzsky tlačový kávovar:

2023-09-02 vidieť viac

Objavte výhody 5 ks francúzskej press kávovar set

2023-08-07 vidieť viac

2023-08-07 vidieť viac

Z nehrdzavejúcej ocele dvojitá stena francúzskej tlače

Predstavujeme našu francúzsku tlač z nehrdzavejúcej ocele-konečný spoločník na varenie kávy

2023-07-22 vidieť viac

Výhody 4pc sáčok clip set

1. uchovávajte potraviny čerstvé: vreckové klipy pomáhajú utesniť vrecká a kontajnery, zabraňujúce vniknutiu vzduchu a poškodeniu potravín. S 4 ks sáčok clip set, budete mať tú správnu veľkosť klip pre všetky vaše skladovanie potreby, takže vaše jedlo zostane čerstvé a chutné.

2023-07-18 vidieť viac

Elektrická hliníková zliatina káva mlyna

Elektrická hliníková zliatina káva mlyna

2023-05-25 vidieť viac

vidieť viac